Třída E

Wellness přímo pod okny, vždy máte k masáži a úlevě méně než minutu. Víte o jiném prostředí, které dělá tak dobře vašemu tělu, zatímco vy se bavíte s přáteli?

Velké hydromasážní vany Electra a Eurydice nabízejí dostatek prostoru pro relax s celou rodinou či s přáteli, stejně jako pro vzácné okamžiky ve dvojici. Odpočinek v masážních sedačkách nebo pohodlném lehátku je nezapomenutelným zážitkem. Luxus a prožitek dostává nekompromisně jiný – velkolepý rozměr.


Třída E

Luxusní vana Electra - electra_.jpg

Electra 

Velká hydromasážní vana Electra nabízí dostatek prostoru pro relax s celou rodinou či přáteli, stejně jako pro vzácné okamžiky ve dvojici. Odpočinek v masážních sedačkách nebo pohodlném lehátku je nezapomenutelným zážitkem. Luxus a prožitek dostává nekompromisně jiný - velkolepý rozměr. 

Luxusní vana Eurydice - euridyce_.jpg

Eurydice 

Velká hydromasážní vana Eurydice nabízí dostatek prostoru pro relax s celou rodinou či přáteli, stejně jako pro vzácné okamžiky ve dvojici. Odpočinek v masážních sedačkách nebo pohodlném lehátku je nezapomenutelným zážitkem. Luxus a prožitek dostává nekompromisně jiný - velkolepý rozměr.