Luxusní vana Electra

Velká hydromasážní vana Electra nabízí dostatek prostoru pro relax s celou rodinou či přáteli, stejně jako pro vzácné okamžiky ve dvojici. Odpočinek v masážních sedačkách nebo pohodlném lehátku je nezapomenutelným zážitkem. Luxus a prožitek dostává nekompromisně jiný - velkolepý rozměr.

Elektra patřila mezi nymfy, které uhranuly svojí krásou Orióna. Hrdina neovládl svoji touhu, a proto Poseidon proměnil nymfy v holubice a jeho samotného nechal zahubit. Příběh byl přenesen na oblohu, kde se Orion osvěžen vlnami moře vydává znovu a znovu na marné pronásledování krásek v podobě souhvězdí Plejád.

Hydromasážní vana Electra dodá i vám v maximálním pohodlí energii, kterou zajisté využijete mnohem účelněji, než pošetilý bájný hrdina…

Electra


Luxusní vana Eurydice

Eurydice 

Velká hydromasážní vana Eurydice nabízí dostatek prostoru pro relax s celou rodinou či přáteli, stejně jako pro vzácné okamžiky ve dvojici. Odpočinek v masážních sedačkách nebo pohodlném lehátku je nezapomenutelným zážitkem. Luxus a prožitek dostává nekompromisně jiný - velkolepý rozměr.