Luxusní vana Eurydice

Velká hydromasážní vana Eurydice nabízí dostatek prostoru pro relax s celou rodinou či přáteli, stejně jako pro vzácné okamžiky ve dvojici. Odpočinek v masážních sedačkách nebo pohodlném lehátku je nezapomenutelným zážitkem. Luxus a prožitek dostává nekompromisně jiný - velkolepý rozměr.

Vodní víla Eurydice se kdysi zamilovala do uhrančivého zpěvu Orfeova. Stala se jeho ženou a prastará pověst nám připomíná, jak velká láska provázela spojení perlivého vodního živlu a nekonečně krásných tónů Orfeovy lyry a jeho hlasu.

Když se ponoříte do vířivé vany Eurydice, připomene vám to časy, kdy slova a činy měly skutečný význam. Uvolnění těla a mysli přijde nejen díky příjemné masáži v ideálně teplé vodě, ale také působením tónů, které při tom můžete poslouchat…

Eurydice


Luxusní vana Electra

Electra 

Velká hydromasážní vana Electra nabízí dostatek prostoru pro relax s celou rodinou či přáteli, stejně jako pro vzácné okamžiky ve dvojici. Odpočinek v masážních sedačkách nebo pohodlném lehátku je nezapomenutelným zážitkem. Luxus a prožitek dostává nekompromisně jiný - velkolepý rozměr.