Luxusní vana Carya

Šest míst ve vířivce Carya poskytuje možnost krásných chvil pro celou rodinu i přátele. Z názvu dýchá vůně pekanových ořechů a vesmírná dálka souhvězdí se jménem starořecké královny.

Carya sice nepředstavuje žádnou bájnou postavu z dávných mýtů, ale je ztělesněním vlastností, které bohové přijímají za své a po kterých touží i lidé. Strom, rodící voňavé pekanové ořechy je symbolem houževnatosti, odolnosti a zdraví. Nebyly to nakonec jeho plody, které daly vzniknout rčení o zdravém jádru?

V hydromasážní vaně Carya si budete pěstovat svoje zdravé jádro, ale věřte, že díky jejím funkcím dáte na odiv i ostatní vlastnosti, kterých si bohové tolik cenili a lidé cení dodnes…

Carya


Luxusní vířivka Cassiopeia

Cassiopeia 

Šest míst ve vířivce Cassiopeia poskytuje možnost krásných chvil pro celou rodinu i přátele. Z názvu dýchá vůně pekanových ořechů a vesmírná dálka souhvězdí se jménem starořecké královny. 

Luxusní vana Charis

Charis 

Kombinované hydromasážní vany jsou praktickými „obojživelníky“ pro ty, kteří hledají nejen luxusní místo pro prožití volných chvil, ale kladou současně i nároky na regeneraci svého těla, unaveného sportem nebo náročným pracovním dnem. 

Luxusní vana Cassandra

Cassandra 

Bájná princezna Cassandra získala z koupelí v kouzelných pramenech takovou nadpozemskou krásu, že po ní zatoužil sám Apollón. Od něj proto dostala dar vidět do budoucnosti. Ale protože jeho lásku neopětovala, uražený bůh nakonec zařídil, aby jejím proroctvím nikdo nevěřil. Na budoucnost, kterou vám odkryje relaxace ve vířivce Cassandra se 46 tryskajícími vodními prameny, se však můžete spolehnout. Vždy z ní vyjdete s dokonale osvěženým tělem i myslí…