Luxusní vana Charis

Kombinované hydromasážní vany jsou praktickými „obojživelníky“ pro ty, kteří hledají nejen luxusní místo pro prožití volných chvil, ale kladou současně i nároky na regeneraci svého těla, unaveného sportem nebo náročným pracovním dnem.

Již svým jménem připomíná manželka boha kovářů Héfaistona Charitky nebo též Grácie. Bohyně půvabu neváhaly ochraňovat lidi i bohy, poskytovat dobrodiní, a zvláště pak radost, která je dvojí – pro toho kdo dává i pro toho, kdo přijímá. Charitky však bděly i nad průběhem slavností a hostin.

V podobě hydromasážní vany bude bdít Charis nad vaší regenerací a příjemnými chvilemi, nad oslavou i hostinou pro tělo, které ponoříte do perlivé lázně…

Charis


Luxusní vana Carya

Carya 

Šest míst ve vířivce Carya poskytuje možnost krásných chvil pro celou rodinu i přátele. Z názvu dýchá vůně pekanových ořechů a vesmírná dálka souhvězdí se jménem starořecké královny. 

Luxusní vířivka Cassiopeia

Cassiopeia 

Šest míst ve vířivce Cassiopeia poskytuje možnost krásných chvil pro celou rodinu i přátele. Z názvu dýchá vůně pekanových ořechů a vesmírná dálka souhvězdí se jménem starořecké královny. 

Luxusní vana Cassandra

Cassandra 

Bájná princezna Cassandra získala z koupelí v kouzelných pramenech takovou nadpozemskou krásu, že po ní zatoužil sám Apollón. Od něj proto dostala dar vidět do budoucnosti. Ale protože jeho lásku neopětovala, uražený bůh nakonec zařídil, aby jejím proroctvím nikdo nevěřil. Na budoucnost, kterou vám odkryje relaxace ve vířivce Cassandra se 46 tryskajícími vodními prameny, se však můžete spolehnout. Vždy z ní vyjdete s dokonale osvěženým tělem i myslí…