Luxusní vířivka Cassiopeia

Šest míst ve vířivce Cassiopeia poskytuje možnost krásných chvil pro celou rodinu i přátele. Z názvu dýchá vůně pekanových ořechů a vesmírná dálka souhvězdí se jménem starořecké královny.

Manželka etiopského krále Kéfea proslula svojí nebývalou krásou, ale také neskromností, s jakou si občas troufala své největší přednosti chválit. Uražení bohové ji potrestali po svém a namísto věčného zatracení ji vykázali na oblohu do blízkosti pólu, odkud na nás královna shlíží po celý rok.

Proč se však trápit zbytečnou skromností, když chvíle v šestimístné vířivce Cassiopeia vám přinesou nefalšované hvězdné pocity…?

Stáhněte si technické
specifikace v PDF Produktovy-list-A4.pdf

Cassiopeia


Luxusní vana Carya

Carya 

Šest míst ve vířivce Carya poskytuje možnost krásných chvil pro celou rodinu i přátele. Z názvu dýchá vůně pekanových ořechů a vesmírná dálka souhvězdí se jménem starořecké královny. 

Luxusní vana Charis

Charis 

Kombinované hydromasážní vany jsou praktickými „obojživelníky“ pro ty, kteří hledají nejen luxusní místo pro prožití volných chvil, ale kladou současně i nároky na regeneraci svého těla, unaveného sportem nebo náročným pracovním dnem. 

Luxusní vana Cassandra

Cassandra 

Bájná princezna Cassandra získala z koupelí v kouzelných pramenech takovou nadpozemskou krásu, že po ní zatoužil sám Apollón. Od něj proto dostala dar vidět do budoucnosti. Ale protože jeho lásku neopětovala, uražený bůh nakonec zařídil, aby jejím proroctvím nikdo nevěřil. Na budoucnost, kterou vám odkryje relaxace ve vířivce Cassandra se 46 tryskajícími vodními prameny, se však můžete spolehnout. Vždy z ní vyjdete s dokonale osvěženým tělem i myslí…