Vajda Story

Historie naší společnosti je sledem momentů rozšiřování výroby o další úspěšná řešení. Naše know how roste spolu s námi.

1982 René Vajda mistrem Československa ve vodním slalomu v kategorii C1

1989 První kevlarová loď pro slalom na divoké vodě vlastní konstrukce a výroby

1991 Založení společnosti bratrů Vajdů

1992 První olympijské zlato na lodi Vajda - OH Barcelona, Lukáš Pollert, vodní slalom

1996 Výroba konstrukčních segmentů pro automobily

2005 První sáňky s využitím kevlaru pro slovenskou reprezentaci a reprezentaci Ruska, výroba vrtulových listů pro větrné elektrárny jako součást environmentálního projetku

2006 Rozšíření o sekci hydromasážních van, stavba téměř 40-metrové luxusní jachty Oceanlite 127 pomocí vlastních technologií

2010 Nová identita společnosti Vajda Group


Vajda story

Video

Společnost Vajda Group - industry je externím dodavatelem automobilky Mercedes-AMG GmbH - vysoce výkonné divize AMG. Dodáváme spojlery a doplňky z uhlíkových vláken spoilery a doplňky uhlíku ladění. Nejlepší kvalita a preciznost jsou nezbytné pro všechny výrobky AMG.

RTM technologie, vakuové tvarování termoplastů a mimořádné vlastnosti materiálů, se kterými pracujeme, vyvolávají kromě mnohých sportovních odvětví poptávku po spolupráci na výjimečných řešeních také v jiných oblastech.

Naší předností je individuální přístup k požadavkům každého klienta. Nabízíme originální a chráněná řešení od návrhu až po realizaci.

Firma prosazuje filozofii, v rámci které jsou všechny oblasti její výroby rovnocenné, a věnujeme se jim se stejným nadšením a novátorstvím.